Robotický TCD systém

Unikátní řešení detekce a monitorace rychlostí toků v magistrálních tepnách mozku přínáší výrobce transkraniálních dopplerů Delica. TCD vyšetření a monitorace nikdy nebyla jednodušší než s robotickým systémem.
Mám zájem

Název produktu

  • EMS 9M
  • EMS 9D Pro

Popis systému

Transkraniální Doppler s robotickými sondami je kompaktní přístroj vybavený automatickou detekcí a sledováním signálu pomocí robotických sond.

Je zvláště vhodný pro monitoraci vazospasmu u pacientů po SAH a pacientů ohrožených výskytem embolizací.

Varianty

Diagnostický a monitorační Transkraniální doppler /TCD/ splňující nejnáročnější požadavky klinických i výzkumných pracovišť. Bilaterální robotické sondy umožňují nebývalé zefektivnění práce zdravotnického personálu při diagnostickém i monitoračním vyšetření.

Robotické sondy automaticky detekují oblast s optimálním signálem toků magistrálních tepen mozku. Signál je bez nutnosti korekce sledován i po nechtěné dislokaci sondy z optimální pozice či úhlu insonace. Tím zefektivňuje monitoraci v průběhu chirurgických zákroků /CEA/ stejně jako při observaci pacienta po SAH či vazomotorických testech a testech přítomnosti PFO.

Samozřejmostí je softwarová podpora zpracování dat umožňující sofistikované statistické zpracování nasnímaných dat včetně identifikace a diferenciace mikroembolizačních signálů.

Systém je kompatibilní s akvizičním softwarem a analyzačním software ICM+.

Systém je kompatibilní s akvizičním systémem MOBERG.

Unikátní, plně přenosná a bateriová varianta robotického i konvenčního TCD je zvláště vhodná pro jednotky intenzivní péče, iktová centra, neurologické a neurochirurgické JIP.

Díky svým vlastnostem NENÍ používání TCD omezeno prostorovými a režimovými limity. Intuitivní dotykové vládání přístroje pomocí tabletu poskytuje maximální uživatelský komfort.

Jedinečné vlastnosti a transportabilita nejsou na úkor kvality a přístroj je vybaven všemi diagnostickými funkcemi a předdefinovanými typy vyšetření.